CENTRUM SEBEŘÍZENÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

WORLDSCHOOLING HUB

O ZÁKLADNĚ

Jsme otevřeni všem se zájmem o svobodnou hru, sebeřízení, sebepoznání, tvoření, vzdělávání v jakékoliv oblasti, uzdravování duševních bolestí, péči o tělo, učení se nenásilné komunikaci, všímavosti, soucitu, respektujícímu přístupu, o sdílení a setkávání, technologie i permakulturu.

Hledáte skupinu k setkávání pro vaše děti nebo místo nedaleko Prahy pro osobní rozvoj, vzdělávání, tvoření i odpočinek? Přijeďte jako tulák samotář, rodina nebo k nám prostě vyšlete děti.

Máte nabídku události pro děti, mladé lidi, dospělé? Pro domškoláky, rodiče, ale i pro další skupiny či jednotlivce? Sem s ní. Rádi vás podpoříme v organizaci vašeho sezení, skupiny – kruhu, workshopu, kurzu, semináře, přednášky nebo besedy u nás.

Ať jste kdekoliv na cestě za poznáním, jste vítáni. Na otočku, na noc, na týden. Dejte nám vědět o vašem záměru na rerichova@proton.me a přijeďte. Nebo nám napište, chcete-li se dozvědět víc.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT MY, STÁLÍ OBYVATELÉ?

Pozornost a čas v rámci (nejen) námi organizovaných událostí a programu pro děti nebo dospívající či dospělé.

Prostor pro setkávání dospělých, mladých lidí a dětí ve skupině – centrum sebeřízeného vzdělávání.

Seberozvojové učící se sebeřízené skupiny pro dospělé a dospívající.

Individuální podporu v osobním rozvoji pro dospívající a dospělé.

O NÁS

Jirka Košárek

je spoluzakladatelem Aliance pro sebeřízené vzdělávání a zakladatelem projektu SvobodaUčení.cz. Věnuje se osvětě sebeřízeného vzdělávání, pro které legislativa České republiky nevytváří podmínky. Přeji si, aby se sebeřízené vzdělávání stalo legitimní možností pro všechny, kteří se tak chtějí vzdělávat. Natáčí s Michaelou Řeřichovou videa pro YouTube kanál Důvěřujeme dětem. Zajímá se o kryptoměny, zejména BitcoinChia.

Míša Řeřichová

Chcete se dozvědět víc nebo se zapojit do dění na Základně? Míša je tím, kdo vám poví o možnostech, záměrech i událostech a provede vás postupem zapojení. Věnuje se organizaci, tvorbě programu, koncepce a hýčká „Povědomí“ komunitní kultury. Nabízí individuální spolupráci na osobním rozvoji formou konzultací a setkávání v seberozvojových sebeřízených skupinách.

rerichova@proton.me | +420731513830 | www.michaelarerichova.cz

Andrea Vajdiak

UDÁLOSTI (nejen) na ZÁKLADNĚ

MINULÉ UDÁLOSTI