¦→ peer skupina pro lidi 15 – 20 let

Hledáte nové přátele nebo máte chuť si jen tak popovídat? Jste někdy nejistí z očekávání rodičů, širší rodiny nebo přátel či společnosti nebo naopak máte důvěry v sebe na rozdávání a chcete sdílet „jak na to“ s ostatními? 

Záměrem skupiny je být spolu, poznávat se a třeba se učit ze zpětné vazby členů skupiny s rozmanitými zkušenostmi z mnoha úhlů pohledu. Ať jste kdekoli na cestě, jste vítáni.

Dospělí, kteří se skupiny účastní jako hosté nebo pořadatelé, vnímají dospívající jako experty na vlastní životy, nehodnotí, neposkytují nevyžádané rady.

Skupina se setkává online každou třetí středu v měsíci 17:00 – 19:00. Setkání jsou otevřená. Znamená to, že se můžete připojit kdykoli bez předchozí zkušenosti.

Skupina se na setkáních rovnou pouští do diskusí. Nemusíte se představovat, nic o sobě prozrazovat. Můžete naslouchat nebo se připojit k diskusi. Nemusíte vlastně vůbec nic. Vše je dobrovolné. Je na vás, jak čas ve skupině využijete. Zachováváme soukromí členů. Vše co se ve skupině sdílí, zůstává ve skupině.

Chcete to zkusit? Na něco se zeptat? Můžete vyplnit formulář a na uvedený email vám pošlu link k připojení ke skupině a další informace. Nebo mi napište na misha.rerichova@seznam.cz nebo do chatu na Telegram. Váš email používám pouze za účelem informovat o této skupině.