skupiny osobního rozvoje

¦→ peer skupina pro lidi 15 – 20 let

Hledáte nové přátele nebo máte chuť si jen tak popovídat? Jste někdy nejistí z očekávání rodičů, širší rodiny nebo přátel či společnosti nebo naopak máte důvěry v sebe na rozdávání a chcete sdílet „jak na to“ s ostatními? 

Záměrem skupiny je být spolu, poznávat se a třeba se učit ze zpětné vazby členů skupiny s rozmanitými zkušenostmi z mnoha úhlů pohledu. Ať jste kdekoli na cestě, jste vítáni.

Dospělí, kteří se skupiny účastní jako hosté nebo pořadatelé, vnímají dospívající jako experty na vlastní životy, nehodnotí, neposkytují nevyžádané rady. 

Skupina se setkává online každou třetí středu v měsíci 18:30 – 20:00. Setkání jsou otevřená. Znamená to, že se můžete připojit kdykoli bez předchozí zkušenosti.

Skupina se na setkáních rovnou pouští do diskusí. Nemusíte se představovat, nic o sobě prozrazovat. Můžete naslouchat nebo se připojit k diskusi. Nemusíte vlastně vůbec nic. Vše je dobrovolné. Je na vás, jak čas ve skupině využijete.

Chcete to zkusit? Můžete vyplnit formulář a na uvedený email vám pošlu link k připojení ke skupině a další informace. Váš email používám pouze za účelem informovat o této skupině.

¦→ podpůrná skupina pro příznivce sebeřízeného vzdělávání

Otevřené sdílení, vzájemná podpora. Ať jste kdekoli na cestě k sebeřízení, jste vítáni. Rodiče, studenti, zakladatelé škol, průvodci a další. Příznivci sebeřízeného vzdělávání na jedné lodi. Obohacujeme se o zpětnou vazbu členů skupiny s rozmanitými zkušenostmi se sebeřízeným vzděláváním z mnoha úhlů pohledu. 

Skupinová setkání probíhají online každé první úterý v měsíci od 18:30 do 20:00 a jsou otevřená. Znamená to, že se můžete připojit kdykoli bez předchozí zkušenosti.

Máte-li o členství ve skupině zájem, vyplňte prosím formulář. Pošleme vám detailní informace a link pro připojení přes Google Meet.

¦→ podpůrná skupina pro rodiče

Skupina je určena rodičům, kteří potřebují sdílet, rodičům bez přítomosti nebo bez podpory partnera, širší rodiny či přátel.

Otevřené sdílení, vzájemná podpora. Ať jste kdekoli na cestě, jste vítáni. 

Sdílení, podpora a péče nám umožňují zažít přijetí, zpevnit se v postojích a učit se ze zpětné vazby členů skupiny s rozmanitými zkušenostmi. 

Setkání skupiny probíhají online každé druhé pondělí v měsíci od 18:30 do 20:00 a jsou otevřená. Znamená to, že se můžete připojit kdykoli bez předchozí zkušenosti.

Máte-li o členství ve skupině zájem, vyplňte prosím formulář. Pošlu vám detailní informace a link pro připojení přes Google Meet.

¦→ sebeřízená skupina osobního rozvoje

Učení se ze vzájemného působení v mezilidských vztazích. Možnost otevřeně autenticky sdílet. Zpětná vazba od několika lidí současně. 

Vznik skupiny jsem iniciovala pro sebe se záměrem osobnostně a profesně se rozvíjet, aktualizovat se, vytvořit si stabilní podpůrné prostředí.

Skupiny probíhají online každé čtvrté pondělí v měsíci od 18:30 do 20:00. Skupina je uzavřená. Zájemce přijímá do naplnění kapacity a následně za účelem nahrazení odcházejícího člena. 

Skupina je sebeřízená. Znamená to, že se obejde bez vedoucího, protože členové sdílí zodpovědnost za skupinovou práci. 

Skupina je určena těm, kteří jsou schopni a ochotni přijmout následující závazky a zásady:

¦→  pravidelná účast a vytrvalost

¦→  motivace k aktivní účasti

¦→ zodpovědnost za vlastní potřeby, skupinovou práci a skupinovou kulturu

¦→  respekt k soukromí všech členů

¦→ prinicip nenásilí

Máte-li o členství ve skupině zájem, vyplňte prosím formulář. Napíši vám, jestli je ve skupině místo pro dalšího člena a pošlu detailní informace ke způsobu skupinové práce a k organizaci.čt